תנאי שימוש

1. מבוא
1.1 אלה הם תנאי השימוש באתר של אשכר ארבליך-בריפמן והאתרים הנלווים לו (להלן: “האתר” או “החברה”).
1.2 התקנון מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחות בלבד, אולם הוא מתייחס לשני המינים.
1.3 דין רוכש באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה והסכים להם.

2. רישום באתר וביצוע הזמנה באתר
2.1 על המשתמש למסור פרטים מהימנים ומדויקים במהלך הרישום והקניה באתר.
2.4 שם המשתמש והסיסמה הינם פרטים אישיים ועל המשתמש לשמור על סודיותם. האתר לא יישא באחריות לכל פגיעה אשר תיגרם למשתמש עקב שימוש לא תקין על ידו בשם המשתמש והסיסמה שלו.
2.5 במשלוח לחו”ל, ייתכנו ויחולו מיסים והיטלים או תשלומים אחרים החלים במדינה אליה המוצר מסופק. תשלומים אלו יחולו על המזמין ויתווספו למחיר המוצר, והכול בהתאם לדינים הקיימים במדינה אליה המוצר מסופק.
2.6 התשלום באתר ייעשה באמצעות כרטיס אשראי, פייפאל או ביט ובהתאם לתקנות ולתנאים של חברות הסליקה והתשלומים.
2.8 בסיום ביצוע ההזמנה באתר יישלח למזמין דואר אלקטרוני בדבר ביצוע העסקה. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת התשלומים או הסליקה. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של המזמין, הכולל את פרטי ההזמנה הרלוונטיים, יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
2.9 הצגת מוצר באתר אין משמעה כי המוצר מצוי במלאי וכי ניתן לספקו. במידה ולאחר ביצוע ההזמנה התברר כי המוצר אזל במלאי, יופחת המוצר מההזמנה ללא חיוב. במידה וישנם מוצרים נוספים בהזמנה, ההזמנה תסופק ללא המוצר החסר.
2.10 ההרשמה והשימוש באתר מותרת למשתמשים מגיל 16 ומעלה.

3. מבצעים
3.1 כל המבצעים, ההנחות והקופונים המופיעים באתר תקפים לרכישה באתר בלבד, ובהתאם למפורט באתר בלבד ותקפים לתקופה מסוימת בלבד.
3.2 למען הסר כל ספק, במבצעים חישוב המחיר מתבצע לפי מחירו הקטלוגי של המוצר.
3.4 לא ניתן לשלב בין מבצעים אלא אם כתוב אחרת.
3.5 תנאי המבצעים הינם בהתאם לתקנוני המבצעים ותקופות הקניה המפורסמות בעת הרלוונטית.

4. תנאי אספקה, דמי משלוח ואחריות
4.1 מחירי המוצרים באתר אינם כוללים דמי משלוח, אלה אם כן הם נכללים במבצע של משלוח חינם כפי שיפורט באתר מעת לעת.
4.2 המשלוח יחויב בהתאם לאפשרויות שמוצגות בדף התשלום. זמן משלוח בישראל הוא עד 14 ימי עסקים (אך לרוב הרבה פחות), ותלוי בשיטת המשלוח שנבחרה. משלוח עם שליח לרוב מהיר יותר ממשלוח בדואר.
4.3 ניתן לאסוף את המשלוחים באופן עצמאי מחיפה, בתיאום מראש בלבד.
4.5 זמן המשלוח לחו”ל הוא עד 21 ימי עסקים. זמני האספקה לחו”ל עשויים להתארך מסיבות הקשורות בשירותי הדואר במדינת היעד וכן בקיומם של חגים, חופשות ומועדים אחרים במדינת היעד.
4.6 במכירות מסוימות שמוגדרות כמכירות מוקדמות, יתכן וזמני האספקה יהיו ארוכים יותר. דבר זה יצוין בדף בפירוט בדף המוצר.

5. ביטול הזמנה שבוצעה באתר (החזרות)
5.1 ביטול עסקה על ידי הלקוח יעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר ע”י הלקוח. כספו של הלקוח יושב לו, עבור המוצר המוחזר בלבד, תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול וקבלת המוצר המוחזר ע”י האתר, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש”ח, לפי הנמוך מביניהם. המוצר יוחזר לחברה באריזתו המקורית על חשבון הלקוח.
5.2 סעיף זה אינו חל על מוצרים דיגיטליים ועל מוצרים שהותאמו עבור הלקוח – עסקאות אלו לא ניתנות לביטול. חתימה על ספר נחשבת התאמה של המוצר (לא ניתן למכור שוב ספר שמכיל חתימה אישית ללקוח). במידה והלקוח רוצה לשמור לעצמו את הזכות להחזיר את המוצר, עליו לבקש מוצר ללא חתימה אישית.
5.3 בקשה לביטול עסקה תימסר דרך דף הקשר של האתר.
5.4 האחריות למוצרים המפורסמים באתר חלה על האתר. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר, לרבות אירועי כוח עליון, יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, יוצע לצרכן לבחור בין האפשרות להמתין לקבלת המוצר או לבטל את העסקה.
5.5 אלה אם כן צוין אחרת, האתר מספק אחריות של חודש על מוצריו, אך ורק במידה שמתגלה פגם יצור במוצר.

6. תנאים כלליים
6.1 החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי גולשים או לקוחות באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
6.2 החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר, אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.
6.3 מחירי המוצרים באתר, דמי המשלוח, תנאי האספקה ומספר התשלומים האפשריים נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.
6.4 כל התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ולעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל, שלא יחייבו את החברה.
6.5 החברה לא תישא באחריות לתוכן הספרים, הוצאת דיבה, לשון הרע, הפרת זכויות יוצרים, טעויות דפוס, שגיאות כתיב שנעשו בתום לב או ללא ידיעת האתר.
6.6 האתר שומר לעצמה את הזכות להוסיף, לשנות, לגרוע ולהחליף בכל עת את הוראות התקנון, כולן או חלקן, וזאת ללא כל הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט. התקנון המעודכן יחייב החל ממועד פרסומו באתר.
6.7 כל סכסוך משפטי יידון בבית משפט בישראל בלבד, במחוז חיפה, על פי הדין הישראלי בלבד.
6.8 כתובת האתר לשליחת מכתבים: זאב וילנאי 17, חיפה.

7. העלאת תכני גולשים לאתר
7.1 אין לפרסם תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, פוגעים בפרטיות, פוגעים ברגשות הציבור, וכן תכנים אשר יש בהם כדי להוות הפרה כלשהי של החוק.
7.2 החברה רשאית למנוע פרסום תכנים אשר מפרים את התנאים הנ”ל ו/או עלולים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו, וכן החברה רשאית למחוק תכנים כאלו בכל עת.
7.3 החברה מתחיבת לפעול לבירור תלונות כנגד תוכן שכזה והסרתו במידת הצורך. ניתן להפנות תלונות שכאלה לחברה דרך דף יצירת הקשר.

8. אבטחת מידע, פרטיות וקניין רוחני
8.1 החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, במיומנות, ובאופן מבוקר, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר המשתמש. פרטי המשתמש המוזנים באתר מוצפנים. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.
8.2 סליקת כרטיסי האשראי נעשית באמצעות חברות סליקה חיצוניות אשר עומדות בתקן העולמי PCI, ובהתאם למדיניות הפרטיות של חברות אלו.
8.3 במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש ו/או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
8.4 מסמך מדיניות הפרטיות באתר הינו בלתי נפרד מתנאים אלו. קישור אליו נמצא בתחתית של כל דף באתר.
8.5 מלוא זכויות היוצרים, סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות בתכני האתר, בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר, הינם בבעלות החברה בלבד.
8.6 בלי לגרוע מהאמור לעיל, אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של האתר.